Listopad 2008

Nemocná

20. listopadu 2008 v 22:12 Citové výlevy
Ahojky hubeňourové;), jak se máte? já dost mizerně....jsem nemocná včera horečky dneska ohromná bolest v krku a ještě zvýšená no hrůza....no jinak jídelníček sem dávat ani za jeden den nemá cenu dávat protože jsem se živila ovocem a piškotama nic jinýho jsem nebyla schopná sníst. NO nejhorší je, že v neděli na týden odjíždě do zahraničí s tou školou, jak už jsem psala, tak se snad stihnu vykurýrovat:)... Jinak se taky omlouvám, že jsem nechodila na vaše blogísky a neházela vám tam komentáře , ale vše napravim¨;) No a taky jsem se rozhodla, že další jídelníček dám, až přijedu . Do tý doby sem budu psát samý svý tzv. citové výlevy:) tak se mějte smějte papaapa:)

18.11.2088

18. listopadu 2008 v 17:13 Jídelníčky


snídaně:Activie LaF-malinová
svačina: mini jablíčko
oběd: ve škole nejedla jsem ho
svačina: nic
večeře: no trochu jsem se najedla 2 plátky (1cm) se sýrem a šunkou a trošku jsem si dala nivy tu miluju, vim je tučná no :(

No jinak dneska jsem onemocněla tak se musim vyležet.....bohužel se tu nebudu víc rozepisovat, protože mi začíná být zase špatně:( tak se mějte líp jak já :) a papa :)

17.11.2008

17. listopadu 2008 v 11:44 Jídelníčky
snídaně: activie LaF-malinová, 2 kolečka(1cm) z celozrný bagety se sýrem
svačina: kousek kokosový placičky (maminka dělala mňam)
oběd: kuřecí plátek, půlka salátovky, malá mrkvička
svačina: mini jablíčko
večeře: 2 plátky 30% eidamu se šunkou
+: 2 sezamový tyčinky
pohyb: 1 h. posilovna

Tak na dnešek mám naplánovaný učení. Je ho spoustu a je nutný achjooo. Odpoledne někam vyrazíme s přítelákem:D tak jsem zvědavá kam :) No a jinak nějak žádný zážitky nemám. Doufám, že už dnešek nijak nepokazim a zvládnu to:) zbytek dne dopíšu večer až budu plná emocí a zážitků z celého dne:-D

Tak dnešek no zjistila jsem, že mám asi vážně nejúžasnějšího kkluka, co bych si mohla přát... Vim myslí si to každá, ale já už mám i svý důvodu, který nebudu zveřejňovat, protože bych se rozepsala do alelůja:-D ale neni to nic osobního :) ....no a jinka tak nějak jsem to zvládla na to , že zase se pod dobratama prohybaly stoly

16.11.2008

16. listopadu 2008 v 13:41 Jídelníčky


snídaně: activie LaF-višňová, 1 racio toastík, 1 troj. Veselá kráva light
svačina: nic
oběd: kuřecí plátek, půlka menší salát. okurky, 1 racio toastík
svačina: nic
večeře: nic
pohyb: 45 min. plavání, 45 min. běh na orbitrecku
+: 2 malý kremrolky

Dnešek no zase hrůza. Mamka má narozeniny a napekla malinký kremrolky jsou fakt malinký, ale stejně neměla jsem si vůbec dát. No bohužel už se stalo....Normálně se už těim do školy až zase budu jíst malinko... Příští tejden jedu mimo ČR se školou na celý týden, tak si myslim, že tam budu jíst hooodně málo, tak to snad zreguluju, jiný pozitivní myšelenky mě nenapadaj. Budu muset vydržet ....Ale já tento boj nezvdám !!!!! Musela se najít někdy doba , kdy selžu vážila jsem v pátek ráno 45 kg tak si myslim, že jsem určitě něco stloustla vůbec nemám náladu se vážit a zvážim se nejspíš až se vrátim a to je konec listopadu. Strašlivý !!! Doufám, že už dneska nic nesnim a budu cvičit. Nejraději bych si šla zaplavat. Snad se mi někoho povede vytáhnout:)

Tak se mi nakonec povedlo vytáhnout mamku do bazénu docela dost mě honila, abych stále plavala, takže to bylo opravdu účinných 45 min.

Schrnutí 14. -15.11.

15. listopadu 2008 v 21:07 Jídelníčky

Holky achjo dnešek jsem totálně pokazila a včerejšek no byla jsem trochu pít, takže vlatstně taky....

Včerejšek jsem celkově tak nějak jídelníček i v celku dodržela nebylo to sice ideální , ale furt jsem se držela. No a pak večer, že asi vyrazim za zábovou, samozřejmně jsem se domu vrátila v podnapilém stavu :( takže kalorií jako hrom....ale bavila jsem se takže pátku tolik nelituju, ale teď přijde dnešek. No hrůza!!!!!!! Ráno jsem vstala a měla ohromný hlad . Fakt to se mi snad NIKDY nestalo. Bohužel jsem mu podlehla a dneska jsem to vážně pokazila. Pomáhala jsem i mamce péct a trochu jsem ulizovala, takže to je strašný prostě katastrofa. Vůbec se mi to sem nechtělo psát. Měla jsem strach. Vlastně ani nevim proč. Možná proto, že uvidíte, že jsem to nedokázala, ale zejtra to už zase zvládnu. Budu jíst co nejmíň to pude. Já to zvládnu!!!!! Myslim teda , nebo spíš v to doufám.

13.11.2008

13. listopadu 2008 v 17:34 Jídelníčky

snídaně: 1/2 nápoje LaF- černý rybíz
svačina: banán
oběd: nic
svačina: nic
večeře: pár kuliček hroz. vína
+: shake- jahodovej
pohyb: 1 h. běhu na orbitrecku

Čaueles holky:)
Dnešek zase fajnovej ....školu jsem tak nějak přežila a celou dobu se těšila na to, až na mě bude přítelák :-D čekat před školou . Na dnešek jsem měla odhlášený obědy a s přítelem jsme šli do restaurace, kde mi nic nechutná a on byl už po obědě, tak jsem si taky nic nedala . Nakonec mě , ale překecal k jahodovýmu koktejlu , no spíš to bylo takhle.... on ví , že ho mám ráda, a když jsem odešla na záchod, tak mi ho objednal , protože si myslel, že ho prostě nechci zatěžovat ...:) , no co jsem mohla dělat, tak jsem ho vypila:) byl sice dobrej, ale mám výčitky... asi to zrovna moc nekolorický nebylo....jinak no dá se říct, že jsem dnešek zase zvládla:) snad to budu zvládat dál a dál a dál než se sebou budu spokojená:)

12.11.2008

12. listopadu 2008 v 16:44 Jídelníčky


snídaně:1/2 Nápoje LaF- černý rybíz
svačina: nic
oběd: špagety
svačina: nic
večeře: nic
+: 10 kuliček hroz.vína
pohyb: 2 h. běhu na oribtrecku

Dneska je ale zima co....fůůůj... prej dneska v rádiu řikali, že takhle to bude vypadat skoro celou zimu místo sněhu déšť nééé to bude strašný, doufám, že jen strašej a tato předpověd jim nevyjde:). No jinak dneska jsme asi i díky počasí byla furt ospala ta hodina na orbitrecku byla zničující myslela jsem , že běžim tak 2 hodiny ...No a tradiční komentář k obědu. Dneska jsem jedla doma a jelikož mamka dělala zapečený špagety, který mám moc ráda tak jsem si malinko dala, no doufám, že to nebude nějak znát. Jinak jsem se za den i docela držela :) Doufám, že to ještě takhle zvládnu do doby než pudu spát:) , ale to snad už jo :). Holky taky vás to počasí tak ničí ....já už chci zas léééto :) sluníčko ,nebo aspoň krásné zimní počasí , kdy se sních třpití na sluníčku jééé:) No kdoví, jestli to tak vůbec letos bude:-P.

Tak jsem si nakonec dala ještě jednu hoďku na orbíku a bylo to báječný:) Asi jsem od odpoledne nějak dobyla"baterky" a měla energie habakuk:) teď mi to fakt hrozně rychle uteklo a měla jsem skvělou náladu a teď mám ještě lepší pocit :)

11.11.2008

11. listopadu 2008 v 20:50 Jídelníčky


snídaně:activie LaF-hrušková
svačina: 1 mrkev
oběd: rizoto
svačina: 1 mrkev
večeře: 16 kuliček hroznového vína
+: nic
pohyb: lítání všude možně-viz. článeček:)

Tak dneska jsem se poprvý zastavila a sedla si až teď - šílený :-P . Neuvěřitelně nabytej den lítání po městě ,pak s přítelem a pak ještě s kamarádkou jsme dělali práci do školy. Jinak podrobnějc můj dnešek vypadal asi takhle: Ze školy jsem se doplazila vyřízená domu chviličku jsem pobyla doma ,hned jsem se letěla podívat s mamkou po obchodech (mám nový šatky :)) to bylo velice náročný. Pak hned přijel přítel a vytáhl mě ven, do tý zimi brrr, tak jsme tak různě šmejdili a ani chvilinku se nezastavili. Jen co jsem přišla domu , tak jsem letěla ke kamarádce a vrátila jsem se teď :)=> bohužel jsem nestihla cílený cvičení , ale i tak si myslim, že toho pohybu bylo až dost:). No jinak zase rizoto ve škole, takže jsem snědla tak maximálně jednu plnou polévkovou lžíci(hrbala jsem se v tom vydličkou a vyjídala zeleninu:)) Bohužel dneska na mě mamka začala mít kecy, že jsem moc hubená (když mě viděla v šatech:-P) , že budu jíst normálně .(to je její obvyklý strašení , stejně to nedokáže mít pod kontrolou;))

10.11.2008

10. listopadu 2008 v 17:30 Jídelníčky


snídaně:activie LaF-malinová
svačina: banán
oběd: guláš :-!
svačina: nic
večeře: červený grep
+: nic
pohyb: 1,5 hodiny v posilce

Tak dnešek zase mega náročnej ....s jídlem jsem se udržela, zase se nelekejte toho obědu, sice jsem do školní jídelny šla, aby kamarádka nepoznala, že se snažim zhubnout, ikdyž asi něco tuší=ona je strašně moc proti mému hubnutí nevim proč, možná proto, že sama neni zrovna drobná, ale tak každej máme svůj názor na ideál postavy , tak ji to nebudu brát, hlavně , že je spokojená. No tak dále k mému obědu... nesnědla jsem téměř nic takže jsem spokojená, že jsem to dneska tak nějak zvládla...jen v tom pokračovat a i na dále to zvládat. Dneska bylo divný, že jsem ani neměla žádný chutě prostě jsem si snědla svůj příděl:-D červený grep vypila kávu a pohoda:)

Náladička

9. listopadu 2008 v 20:47 Citové výlevy

Nevim co to, ale teď mě přepadla šílená nálada.


9.11.2008

9. listopadu 2008 v 13:54 Jídelníčky


snídaně:activie LaF-višňová + 1 BeBe sušenka + jsem konečně dojedla tu půlku nakrájenýho ananasu, co jsem měla v mističce;)
svačina:2 plátky eidamu 30%
oběd: Pangasius se zeleninou +2 plátky fit chleba
svačina:nic
večeře: červený grep + 1 plátek eidamu 30%
+: 6 kostiček Milky :(
pohyb: mám nataženej stehení sval, tak bohužel nic

Tak dneska nic moc, jsem strašně líná a vůbec se mi nechce nic dělat a bohužel toho na mě čeká až moc. Dneska je krásně, tak to mě lehce dobýjí, ale jsem zvědavá, jestli stihnu udělat všechno ,co je třeba:) No a jinak oběd stejný jako včera (mi zbylo) a bohužel jsem dostala strašnou chuť na čokoládu, kterou jsem už hooooodně dlouho neměla, tak jsem neodolala a dala si 6 kostiček, tak snad to nebude zas takovej prohřešek .

8.11.2008

8. listopadu 2008 v 14:44 Jídelníčky
snídaně: 2 půlka nápoje Activia LaF-černý rybíz +zase trochu ananasu*
svačina: nic
oběd: pangasius se zeleninou + 2 plátky fit chleba
svačina: nic
večeře: jablíčko
pohyb:nic
+: nic

*mám nakrájený čerstvý ananas v mističce v lednici a když mám chuť tak si pár kostiček zobnu;) miluju ananas :))))

Tak dneska jsem nějaká mrtvá(zase)nevim , jestli dnes stihnu cvičit, ale chtěla bych. No jinak jsem si dneska vařila svého oblíbeného pangasiuse se zeleninou, je to fakt lahůdka(kdo neochutnal neuvěří;)) , ale naštěstí jsem se udržela a dala jsem si jen trochu:) . Na dnešek už mám i naplánovanou večeři = červený grep => hmmm už se moc těšim, minulý rok jsem ho jedla skoro pořád a teď jsem ho už strašně dlouho neměla a mám ho moc ráda a dokáže vážně strašně moc zasitit:). No a dneska zase přijde přítel bude mě učit matiku :-P (doufám teda :-D) No a pak jedu na chvíli ke kamarádce na oslavu jí jen tak ze slušnosti popřát a pak zase hurá domu:) Tak doufám, že se dnes neutrhnu ze řetězu hubnutí a dodržování zdravého životního stylu a nezačnu se ládovat:).

Jinak dneska jsem se odhodlala stoupnout na váhu(hooodně dlouho jsem překonávala svůj strach) a nakonec to byla příjemná podívaná:) za týden jsem zhubla 1 kg takže už mám 46 Kg (máme tu starou váhu,tak doufám, že to váží dobře a ne míň) no měla jsem radost , tak doufám, že za týden, co se zas odhodlám stoupnout na váhu ,budu mít stejnou radost:)

**no tak jsem tu večeři nedodržela . Přítel přišel dřív než jsem se stihla na večeřet (grepu)a ten se nesmí dozvědět, že hubnu, tak jsem mu řekla, že jsem už jedla, ale jelikož moje břicho furt nechutně kručelo a on mě nutil něco sníst tak jsem si vzala malý jablíčko, ale hlad jsem vůbec neměla. Tak grep mi snad vyjde zejtra :)....No a z důvodu jeho brzkého příchodu jsem si nestihla dát ani plánovaných 55 min.:-D na orbitrecku.

7.11.2008

7. listopadu 2008 v 16:35 Jídelníčky
snídaně: Activie-LaF-malinová
svačina: nic
oběd: 1 racion toastík se sýrem a plátkem kuř. šunky + trošinku (pro chuť) čerstvýho ananasu
svačina: nic
večeře: půlka nápoje Activia LaF- černý rybíz
+: nic
pohyb: 45 min. bruslení na ledě

No dnešek pro mě hrozně hektickej nic nestíhám ani sem teď skoro napsat jídelníček za 10 min. přijde přítel a ještě musim uklidit tak se mějte smějte paaa¨:)

6.11.2008

6. listopadu 2008 v 20:26 Jídelníčky
snídaně: Activie Lehká a Fit -ananasová
svačina: nic
oběd: banán, mini jablíčko, Activia Lehká a Fit-malinová, 1 racio toastík
svačina:nic
večeře:nic
pohyb: 1,5 hodiny v posilce
+: 4plátky kuř. šunky + několik (trošku) sladkých polštářků :´(

Holky dneska jsem se cítila , jak po boji, hned co jsem se probudila jsem se cítila strašně unavená. Přišli jsme do školi a čim dál tiim horší a byla jsem k tomu ještě zkoušená z aj. Už jsem se strašně mooc těšila domu. Ale doma na mě čekala hora učení....achjo fakt toho mám teď tolik....No a pak ta nejpříjemnější část dne=posilovna dneska jsem fakt dřela ....teď to tady píšu a jsem úplně grogy:P už se těšim do postele, ale čeká mě ještě trochu učení. Tak doufám, že vy plné síly jste si tento den užily mnohem lépe;) Jinak dneska jídelák hrůza ...nechci tloustnout...už tak jsem tlustá dost.....:(

5.11.2008

5. listopadu 2008 v 20:48 Jídelníčky


snídaně:půlka Nápoje Active Lehká a Fit - černý rybíz
svačina: 2 mini mandarinky
oběd: svíčková :-!
svačina: 1mini racio toastík s trojúhelníčkem tavenýho sýru Veselá kráva Light + druhá půlka nápoje
večeře: nic
+: nic
pohyb: 2 hodinová procházka, 50 min. běhu na orbitrecku

Tak dneska jsem po dlouhý době spokojená s jídelákem. Toho obědu se nelekejte: školní jídelna takže nic jsem nesnědla, jen jsem se v tom povrtala ,takže ta svačina byla vlastně oběd:) No a jinak jsem denska strávila den s přítelem.... nádhera:) A dneska vůůůůbec žádný chutě na sladký:) divný:) ,ale skvělý:) Jinak do tý procházky: je to čistá chůze nepočítám do toho sezení na lavičkách a muckání:) strašně moc jsme toho nachodili

4.11.2008

4. listopadu 2008 v 20:18 Jídelníčky
snídaně: active Lehká a Fit - malinová
svačina: 2 mini mandarinky
oběd: 1 racio toastík namazaný sýrem Veselá kráva Lehká a na tom plátek kuřecí šunky
svačina: banán
oběd: 2 mini racio toastíky s kuřecí šunkou
+: toffife achjo:(
pohyb: 1,5 hodiny v posilce

Tak dnešek no ve škole hrůza , ale jinak nádhernej den.Holky ,jak já jsem zamilovaná ,no neuvěřitelný. Ještě, že jsem nepodlehla chvilkovým pocitům a toho kluka se nevzdala. Je to fakt skvělej klučina:-*. A už mám pro něj dárek!!!! a mám z něj strašnou radost ,objednala jsem mu inteligentní plastelínu ( www.plastelina.cz ) fakt skvělá(kamarád ji má) už se těšim až mu ji dám. Doufám, že bude stejně nadšenej jako já. Většina lidí na to má pozitivní názory a to i kluci v jeho věku. Tak jsem zvědavá:). No a jinak jídelák, tak vidíte sami, nic moc . Dneska jsem dostala menses tak jsem měla zase chutě trochu ty chuutě předtim na sladký přikládám tomu. No uvidim , jak na tom budu až mi to skončí:).....Jakej máte názor na tu plastelínu hmmm?:)

Prosím o radu;)

3. listopadu 2008 v 17:54 Citové výlevy
Holky poraďte mi prosím, co bych měla koupit příteli k svátku , když spolu chodíme teprv 14 dní....Hrozně mi na tom záleží(přece jen první dárek) , ale zase to nechci nějak přehánět tak si řikám , že bych do toho dala tak 150,--Kč možná lehce nad....Já nad tim furt tak přemýšlím a nevím nevím:)))

PS: příteli je skoro 19:)

3.11.2008

3. listopadu 2008 v 17:21 Jídelníčky

snídaně: Activie nápoj Lehká a Fit- rybízový
svačina: 2 mini mandarinky
oběd: nějaký maso(nejedla jsem) omáčka a rýže *
svačina: 2 plátky kuřecí šunky a 2 plátky sýru
večeře: activie Lehká a Fit- malinová
pohyb: 55 min. běhu na orbitrecku
+: 3 tofife:(

Jinak no dnešek hrůza. Celou noc jsem skoro nespala strašný. Pak ráno úplně vyčerpaná jsem se stěží dokopala do školy ....šílený....no tam jsem skejsla až do půl 4 a hurá domu , kde se musim učit za písemku z účetnictví:( no vůbec to neni záživnej den . A holky nevíte někdo něco co by mi pomohlo zahnat chuťě na sladký...slyšela jsem o pár přípravcích, ale neznám jejich pravdivou účinnost...prosim poraďte mi :) kujůů.

* no celkově jsem toho obědu snědla tak dvě polévkové lžíce rýže jinak nic....prostě mi ty obědy nechutnaj a musim tam chodit, ale teď jsem si to na celý týden odhlásila tak fajn:)

2.11.2008

2. listopadu 2008 v 21:52 Jídelníčky
Dneska to nemá cenu sem jídelák psát.....Zkazila jsem co jsem mohla ,oběd hrůza a pak no strašný...achjo raději se nebudu vážit ,doufám, že se to nějak za ten tejden zlepší....Ale aspoň jedno pozitivum . Byla jsem na hodinu plavat a neflákala jsem se , tak aspoň, že tak :) a pak jsem se šla projít s přítelem tak taky fajn. :)

1.11.2008

1. listopadu 2008 v 13:23 Jídelníčky
snídaně: activie Lehká a fit- malinová
svačina:banán
oběd: francozský brambory*
svačina: jahody a měla jsem na něco chuť tak ještě 2 plátky sýra:-P
večeře:banán a 2 mandarinky
pohyb: nic => velká převeliká únava
+: nic :)

No tak dneska teda mega unavená. Dneska jsem se domu vrátila v půl pátý:-D tak si asi dokážete představit, jak moc asi můžu bejt unavená (vstávala jsem kolem 9 z donucení). No a včera teda holky dost vyvedený . Pařili jsme osto šest, ale ted mě nohy bolí úplně mooooc:) a ten bolehlav achjoo. Naštěstí jsem se docela držela a alkoholu jsem nevypila moc , ale zdálo se mi , že dřív jsem teda vydržela mnohem víc a ted po dvou panácích docela "unavená" ;). No jsem zvědavá, jestli budu dneska schopná nějakýho pohybu, ale měla bych. :) Jinak velmi sympatickej datum což :) tři jedničky hmm:)......

* ten oběd ,no musela jsem si to dát z donucení a pod hrozbou, ale měla jsem jen 3 plátky z brambory a ostatní jsem nechala ...blééé:-P přece to nebudu jíst ....